Układy monosplit spełniają w sposób szczególny swoją rolę na otwartych powierzchniach chandlowych, gdziez wykorzystaniem jednej jednostki wewnętrznej można uzyskać warunki komfortu w całejprzestrzeni pomieszczenia. Poznaj nowe modele serii CAC o zwiększonej efektywności energetycznej i nowych funkcjach!
  • Wysokie wskaźniki efektywności sezonowej
  • Symultaniczna praca z dwoma jednostkami wewnętrnymi
  • Mniejszy i lżejszy agregat
  • Zabudowane zawory serwisowe
  • Alfanumeryczny wyświetlacz na płycie głównej agregatu
  • Szeroki zakres działania
  • Komfortowa temperatura
  • Szybkie chłodzenie i grzanie

Symultaniczna praca z dwoma jednostkami wewnętrznymi

Nowe agregaty serii CAC umożliwiają podłączenie do jednostki 14 kW dwóch jednostek wewnętrznych, które pracują jednocześniez tymi samymi nastawami. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy ograniczyć koszt urządzeń wszędzie gdzie konieczne jest zastosowanie wielu mniejszych jednostek wewnętrznych.

Mniejszy i lżejszy agregat

Nowe jednostki zewnętrzne serii CAC są teraz lżejsze nawet o 30% w porównaniu do modeli konkurencji.Dzięki ograniczeniu wagi i rozmiarów urządzenia jego transport i montaż jest znacznie łatwiejszy.

Oszczędność energii do 50%

Po osiągnięciu zaprogramowanej temperatury klimatyzator S-Inverter zmiania tryb pracy na ekonomiczny. Enikając częstegoi niewydajngo włączania i wyłączania się klimatyzatora, S-Inverter oszczędza do 50% energii w porównaniu z modelami klimatyzatorów bez invertera.

Komfortowa temperatura

Klimatyzator S-Inverter osiąga największą wydajność zaraz po włączeniu, a następnie ją obniża w miarę osiągania przez temperaturę zaprogramowanego poziomu. Oznacza to mniejsze wachania temperatury oraz zapewnia większy i szybszy komfort.
Możesz wybierać spośród kilkudziesięciu modeli jednostek wewnętrznych. W naszej ofercie znajduje się także klimatyzator z najnowszej serii 2014 Samsung Q9000.

Chłodzenie Turbo Jet. Szybsze, nowocześniejsze, silniejsze.

Umieszczone z przodu, niezależne trzy wentylatoryzapewniają równowagę mocy i kontroli. Gwarantują optymalne chłodzenie i wydajność energetycznąprzy zachowaniu znacznie szybszego chłodzeniaw porównaniu do konwencjonalnych klimatyzatorów!

Trzy potężne, spiralne nawiewy, stworzone na wzór silników odrzutowych, ochładzają całe pomieszczenie szybciej i bardziej wydajnie, tworząc je chłodnym i przyjemnym w mgnieniu oka. Możesz sterować trzeba niezależnymi nawiewami i wybierać różne tryby chłodzenia w zależności od potrzeby.Dzięki temu możesz cieszyć się maksymalną wydajnością chłodzenia przy minimalnym zużyciu energii.

Pozostałe modele Samsung CAC dostępne w naszej ofercie: