Klient indywidualny

Specjaliści Firmy WEBSTER pomagają właścicielom, najemcom i administratorom nieruchomości w doborze:
– klimatyzacji
– wentylacji
– rekuperacji
– pomp ciepła

Rynek instalacji  jest bogaty w najróżniejsze modele i rozwiązania, które dla laika są praktycznie identyczne. Na szczęście zespół  pragnie zadbać o to, żeby ten wybór nie był tak skomplikowany dla naszych Klientów!

Pamiętaj o tym, że niezależnie od Twoich potrzeb, nasi doświadczeni doradcy czekają, aby pomóc Ci w doborze odpowiedniego urządzenia do mieszkania lub domu.

Zadzwoń do nas, a przedstawiciel  pomoże Ci nie tylko w wyborze samego sprzętu, ale również optymalnego i estetycznego miejsca jego montażu. Doradzimy Ci we wszystkich aspektach dotyczących wyboru klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji i pomp ciepła odpowiednich do Twoich potrzeb. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę z pełną wyceną urządzeń wraz z ich montażem.

Jeżeli zdecydujesz się na proponowane przez nas rozwiązania, to niezwłocznie zabierzemy się do pracy! Po zakończeniu montażu dokładnie przetestujemy pracę urządzeń, upewniając się, że wszystko działa tak, jak powinno.

Projektowanie i montowanie to jednak nie wszystko. Prowadzimy również serwis urządzeńniezależnie od tego, czy są one wynikiem naszej pracy czy nie. Skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, aby służyły Ci jak najdłużej.

Copy link
Powered by Social Snap